E-kniha vč. vstupu do členské sekce na 1 rok !

nyní za zaváděcí cenu 799 Kč!

STANDARDNÍ CENA 1999 KČ

Tohle je promo akce a už se nebude opakovat. Kdo dřív příjde...

Členská sekce se spustí začátkem října!

Nezapomeňte, nabídka je časově omezená

Často kladené dotazy

🤔

V členské sekci na Podnikáním ke svobodě i v knize Můj první byznys se soustředím především na ty, kteří s podnikáním
či online byznysem začínají
nebo před svým rozhodnutím „jít či nejít do podnikání“ chtějí nasbírat co nejvíce informací, aby se mohli rozhoupat. Nemusíte mít dřívější znalosti ani zkušenosti. Můj online kurz i kniha to bere hezky od začátku.😊

Pokud podnikáte již dlouhou dobu, firma šlape, máte zvládnutý online, návštěvy na webu jsou na příjemné výši a tržby se hrnou, tak to jednoduše zkuste. Sám jsem četl několik knih, ve kterých jsem 95% věcí dávno znal. ALE stačila jediná věta, jediná nová, silná myšlenka, jediný aha-moment, abych něco změnil, přetransformoval a vylepšil.

🤔

V rámci promo akce, kde představuji novou knihu i členskou sekci, je kniha Můj první byznys v elektronické podobě, společně s přístupem do členské sekce na jeden rok v jednom balíku, za 799 Kč vč. DPH. Po ukončení promo akce bude možno koupit samostatně e-knihu sice za 299 Kč s DPH, ale členská sekce na rok bude samostatně stát 1999 Kč s DPH. Případně to opět půjde koupit v balíčku (e-kniha + členská sekce na jeden rok) za 1999 Kč s DPH. Tato aktuální cena 799 Kč za celý balíček je tedy velmi výjimečná a nikdy se nebude opakovat.

🤔

K dispozici je za promo cenu je 150 míst v členské sekci a 150 ks e-knihy. Může se to vyprodat za týden nebo za měsíc. Proto bych neváhal. Také z tohoto důvodu někdy běží u promo akce odpočet. Chceme v členské sekci ty, kteří vědí, že se v podnikání i v životě chtějí opravdu posunout dál a jsou ochotni za tak skvělou příležitost zaplatit „symbolických“ 799 Kč bez zbytečného váhání. Za tyhle peníze tak kvalitní obsah na stříbrném podnose v podobě knihy a videí v členské sekci nemá obdoby. Ten, kdo si to nechá utéct, má zkrátka smůlu...

🤔

Knihu Můj první byznys není možno srovnávat cenově s klasickou knihou s podobným počtem stran. Nejsou to povídky pro pobavení a ani román. Je tam know-how a informace, které nejsou pro každého. Úspěšní podnikatelé si chrání své know-how a své postupy. Nepotřebuji, aby informace z knihy znal každý. Je to zejména pro ty, kteří opravdu chtějí a informace z knihy opravdu aplikují. Není to čtení pro povrchové pobavení, ale k transformaci a rozpohybování procesů v byznyse i životě.
Proto je cena trochu vyšší než u klasických knih podobného rozsahu.

🤔

Všechno vysvětluji lidově hovorovým způsobem, snažím se vymanit složitostem a odborným termínům, případně je vysvětluji. Všechno probírám ve videích, kde uvádím příklady z praxe. Nečtu poučky z učebnic, ale říkám, jak to chodí v realitě podnikání na základě mých 10-letých zkušeností. Kniha Milionová otázka má sice odbornější části, avšak píši je volnou formou, jako bych vám to vysvětloval u kafe. 😊

🤔

Ano. Začátkem říjnu 2019 se vytiskne prvních pár setů.

🤔

Kdyby náhodou k tomuto došlo, pak stačí napsat. Máte 30-denní lhůtu od zaslání knihy a přístupu do členské sekce na zažádání o vrácení peněz zpět. Nechci držet peníze nikoho, komu nijak nepomůžu nebo v něčem neinspiruji.

🤔

Zeptejte se! Napište na facebook podnikáním ke svobodě zprávu nebo mně do e-mailu: sasa@podnikanimkesvobode.cz  
Program Podnikáním ke svobodě (PkS) dělám jak nejlépe dovedu a na základě vašich dotazů se ještě více zdokonaluje. V rámci členské sekce se dotazy, připomínky a nejasnosti probírají na webinářích a extra videích pro tyto případné nejasnosti určené.

Na stručnější dotazy jsem pak schopen odpovědět na výše zmíněném e-mailu nebo Facebooku. 🤓

🤔

Sledujte náš Facebook a mrkněte aspoň občas do e-mailu pokud jste zanechal/a kontakt! Určitě budou. Pokud byste mě chtěli osobně na kafíčko, pak je to o individuální domluvě. Nebojte se napsat na e-mail nebo na Facebook.

🤔

sasa@podnikanimkesvobode.cz 

Nebo klidně sms: 773 835 592