E-kniha vč. vstupu do členské sekce na 1 rok !

nyní za zaváděcí cenu 499 Kč!

STANDARDNÍ CENA 1999 KČ

Tohle je promo akce a už se nebude opakovat. Kdo dřív příjde...

Kniha i přístupy do členské sekce budou do konce srpna.

Dokončení e-knihy a členské sekce (nyní probíhá korektura) 90%

Nezapomeňte, nabídka je časově omezená

Často kladené dotazy

🤔 Je to pro mne?

V online programu podnikáním ke svobodě i v knize se soustředím především na ty, kteří s podnikáním začínají nebo již nějakou dobu podnikají a chtějí to posunout výše. Přináším hodnotu i těm, kteří před svým rozhodnutím „jít či nejít do podnikání“ chtějí nasbírat co nejvíce informací, aby se mohli rozhodnout. Nemusíte mít dřívější znalosti ani zkušenosti. Můj online kurz i kniha to bere hezky od začátku.😊 Ani nezáleží, o jakou oblast podnikání se jedná. Principy z knihy i z členské sekce se dají aplikovat na cokoli.

Pokud podnikáte již dlouhou dobu, firma šlape, máte zvládnutý online, návštěvy na webu jsou na příjemné výši a tržby se hrnou, tak to jednoduše zkuste. Sám jsem četl několik knih, kde jsem 95% věcí dávno znal. ALE stačila jediná věta, jediná nová, silná myšlenka, jediný aha-moment abych něco změnil, přetransformoval a vylepšil.

Pokud chcete vidět jak píšu a v jakém je kniha duchu, stáhněte si ukázku zdarma.

 

🤔 O podnikání zatím nic nevím. Pochopím to?

Všechno vysvětluji lidově hovorovým způsobem, snažím se vymanit složitostem a odborným termínům, případně je vysvětluji. Všechno probírám ve videích, kde uvádím příklady z praxe. Nečtu poučky z učebnic, ale říkám, jak to chodí v realitě podnikání na základě mých 10-letých zkušeností. Kniha milionová otázka má sice odbornější části, avšak píši je volnou formou, jako bych Vám to vysvětloval u kafe. 😊 Co se hůře chápe  z textu, pak máme v členské sekci jako videa.

 

🤔 Je k dispozici kniha milionová otázka i v knižní klasické formě?

Ano. V červenci hned jak vyjde e-kniha, předělá se také do formátu A5 a vytiskne se prvních pár setu kusů.📕 Kniha bude s barevnými prvky v textu i s barevnými obrázky. Nechci ať je to jen černé moře písmen, jak to obvykle bývá. Takže Je se na co těšit. I jako 🎁dárek pro někoho, kdo se zabývá problematikou podnikání a e-komerce, se bude jistě líbit 😊

 

🤔 Co když mi kniha ani členská sekce nesedne?

Kdyby náhodou došlo k tomuto, pak stačí napsat. Máte 30 denní lhůtu od zaslání knihy a přístupu do členské sekce na to, zažádat o vrácení peněz na zpět. Nechci držet peníze nikoho, komu nijak nepomůžu, nebo v něčem neinspiruju.

 

🤔 Co když něco z návodů, videí a z knihy nepochopím?

Zeptejte se! Napište na facebook podnikáním ke svobodě zprávu nebo mě do emailu: sasa@podnikanimkesvobode.cz  
Program podnikáním ke svobodě (PkS) dělám jak nejlépe dovedu a na základě vašich dotazů se ještě více zdokonaluje. V rámci členské sekce se dotazy, připomínky a nejasnosti probírají na webinářích a extra videích pro tyto případné nejasnosti určené.

Na stručnější dotazy jsem pak schopen odpovědět na tom emailu nebo facebooku 🤓

🤔 Budou i nějaká osobní setkání?

Sledujete náš facebook a mrkněte aspoň občas do emailu, pokud jste zanechal/a kontakt! Určitě budou. Pokud byste mě chtěli osobně na kafíčko je to o individuální domluvě. Nebojte se napsat na email nebo na facebook.

🤔 Máte jiný dotaz? Napište na email:

sasa@podnikanimkesvobode.cz 

Nebo klidně sms: 773 835 592