E-kniha vč. vstupu do členské sekce na 1 rok !

nyní za zaváděcí cenu 599 Kč!

STANDARDNÍ CENA 1999 KČ

Tohle je promo akce a už se nebude opakovat. Kdo dřív příjde...

Kniha i přístupy do členské sekce budou do konce srpna.

Dokončení e-knihy a členské sekce (nyní probíhá korektura) 90%

Nezapomeňte, nabídka je časově omezená

Často kladené dotazy

🤔

V členské sekci na podnikáním ke svobodě i v knize Milionová otázka se soustředím především na ty, kteří s podnikáním začínají nebo před svým rozhodnutím „jít či nejít do podnikání“ chtějí nasbírat co nejvíce informací, aby se mohli rozhoupat.
Nemusíte mít dřívější znalosti ani zkušenosti. Můj online kurz i kniha to bere hezky od začátku.😊

Pokud podnikáte již dlouhou dobu, firma šlape, máte zvládnutý online, návštěvy na webu jsou na příjemné výši a tržby se hrnou, tak to jednoduše zkuste. Sám jsem četl několik knih, kde jsem 95% věcí dávno znal. ALE stačila jediná věta, jediná nová, silná myšlenka, jediný aha-moment abych něco změnil, přetransformoval a vylepšil.

🤔V čem spočívá promo akce za zaváděcí cenu?

V rámci promo akce, kde představuji novou knihu i členskou sekci pro nadšence do podnikání, je kniha Milionová otázka v elektronické podobě, společně s přístupem do členské sekce na jeden rok v jednom balíku, za 599 Kč vč. DPH. Po ukončení promo akce bude možno kopit samostatně e-knihu sice za 299 Kč s DPH, ale členská sekce na rok bude samostatně stát 1999 Kč s DPH. Případně to opět půjde koupit v balíčku (e-kniha+ členská sekce na jeden rok) za 1999 Kč s DPH. Tato cena za celý balíček je tedy velmi výjimečná a nikdy se nebude opakovat.

🤔Kdy přesně promo akce končí?

K dispozici je za promo cenu je 150 míst v členské sekci a 150 ks e-knihy. Může se to vyprodat za týden nebo za měsíc. Proto bych neváhal. Také z tohoto důvodu běží u promo akce odpočet. Chceme v členské sekci ty, kteří vědí, že se v podnikání i v životě chtějí opravdu posunout dál a jsou ochotni za tak skvělou příležitost zaplatit „symbolických“ 599 Kč bez zbytečného váhání. Za tyhle peníze tak kvalitní obsah na stříbrném podnose v podobě knihy a videí v členské sekci, nemá obdoby. Ten, kdo si to nechá utéct má zkrátka smůlu...

🤔Proč to tolik stojí?

Knihu Milionová otázka není možno srovnávat cenově s klasickou knihou s podobným počtem stran. Nejsou to povídky pro pobavení, ani román. Je tam know how a informace, které nejsou pro každého. Úspěšní podnikatelé si chrání své know how a své postupy. Nepotřebuji, aby informace z knihy znal každý. Je to zejména pro ty, kteří opravdu chtějí a kteří informace z knihy opravdu aplikují. Není to čtení pro povrchové pobavení, ale k transformaci a rozpohybování procesů v byznysu i životě.
Proto je cena trochu vyšší než u klasických knih podobného rozsahu.

🤔

Všechno vysvětluji lidově hovorovým způsobem, snažím se vymanit složitostem a odborným termínům, případně je vysvětluji. Všechno probírám ve videích, kde uvádím příklady z praxe. Nečtu poučky z učebnic, ale říkám, jak to chodí v realitě podnikání na základě mých 10-letých zkušeností. Kniha milionová otázka má sice odbornější části, avšak píši je volnou formou, jako bych Vám to vysvětloval u kafe. 😊

🤔

Ano. V srpnu hned jak vyjde e-kniha, předělá se také do formátu A5 a vytiskne se prvních pár setu kusů.📕

🤔

Kdyby náhodou došlo k tomuto, pak stačí napsat. Máte 30 denní lhůtu od zaslání knihy a přístupu do členské sekce na to, zažádat o vrácení peněz na zpět. Nechci držet peníze nikoho, komu nijak nepomůžu, nebo v něčem neinspiruju.

🤔

Zeptejte se! Napište na facebook podnikáním ke svobodě zprávu nebo mě do e-mailu: sasa@podnikanimkesvobode.cz  
Program podnikáním ke svobodě (PkS) dělám jak nejlépe dovedu a na základě vašich dotazů se ještě více zdokonaluje. V rámci členské sekce se dotazy, připomínky a nejasnosti probírají na webinářích a extra videích pro tyto případné nejasnosti určené.

Na stručnější dotazy jsem pak schopen odpovědět na tom e-mailu nebo Facebooku. 🤓

🤔

Sledujete náš Facebook a mrkněte aspoň občas do emailu, pokud jste zanechal/a kontakt! Určitě budou. Pokud byste mě chtěli osobně na kafíčko je to o individuální domluvě. Nebojte se napsat na email nebo na Facebook.

🤔

sasa@podnikanimkesvobode.cz 

Nebo klidně sms: 773 835 592