Pojďte konečně začít žít váš příběh! 🍾

Už žádné výmluvy, žádné strachy a předsudky.

Chcete realizovat své sny nebo pracovat na snech druhých navždy?

Čas, kdy je nutno začít realizovat své vysněné podnikání je právě teď.

Co můžete udělat právě teď ?

Minimálně se můžete rozhodnout, že to chcete a že to zrealizujete.

Neoblomným rozhodnutím to všechno začíná. Vizualizace hotového projektu se pak přemění v realitu. Jste ochotni začít pracovat ne své vizi?

Pak se právě s vámi rád podělím o své know-how v mé knize:

 5 věcí, kterými vás má kniha obohatí:

☞ Poskytne návod, jak proměnit to, co nosíte v hlavě na hodnotu.

☞  Naruší bariéry, zažité mýty a obavy spojené s podnikáním.

 ☞ Vysvětlí od základu, jak funguje e-komerce 21.století.

☞ Postupy a tipy využijete v infopodnikání, ale i v provozu služeb či e-shopu.

☞ Kniha obsahuje tajemství efektivního podnikání, které můžete aplikovat i do každodenního života.

Inspirace

Know-how

Příběhy

Alexandr Fryč
(autor a podnikatel)

Daň za to, že podnikání zkusíte a třeba neuspějete nemusí být vždy větší, než jste schopni dát. Horší je nosit nápad v hlavě
a vzít si jej do hrobu.

Veronika Matysová

diplomatka, novinářka a překladatelka
Výborná kniha pro všechny, co zvažují začít s (online) podnikáním. Po přečtení kapitoly zdarma jsem myslela, že v knize už nemůže být nic lepšího (dokonce jsem Alexovi doporučovala, ať si ji „nevyplýtvá“ zdarma!). To jsem se ale spletla. Kniha je plná „aha“ momentů. Velmi mě obohatila, a to jsem už na toto spoustu knih přečetla, protože se sama chystám s online podnikáním začít. Alexe jsem předtím neznala, ale stali se z nás kamarádi a velmi si toho vážím. Můj první byznys rozhodně doporučuju!

Ukázka příběhů těch, kteří již proměnili své vášně a vědomosti v úspěšné podnikání

Lucie Strnadová

(Poznej víc než turista)
...Heslo “lepší nedokonalé něco, než dokonalé nic” mám na nástěnce do teď. Vylepšování probíhalo až za pochodu, po spuštění prodeje.

Kateřina Fantová

(e-shop a online kurzy pletení)
...Chcete-li cokoli prodávat na internetu, musíte mít chuť učit se o tom vše a ideálně to milovat. Musíte se odlišovat. Nejlíp nadšením pro věc, protože s tím to všechno souvisí.

Marek Beneš

(Výchova psů)
...Také můj případ je důkazem toho, že člověk, ačkoliv o problematice neví vše, může začít podnikat a něco dělat.

Volně ke stažení část kapitoly "Postupy v infopodnikání"

Varianty objednávky:

Často kladené dotazy

🤔

V členské sekci na Podnikáním ke svobodě i v knize Můj první byznys se soustředím především na ty, kteří s podnikáním
či online byznysem začínají
nebo před svým rozhodnutím „jít či nejít do podnikání“ chtějí nasbírat co nejvíce informací, aby se mohli rozhoupat. Nemusíte mít dřívější znalosti ani zkušenosti. Můj online kurz i kniha to bere hezky od začátku.😊

Pokud podnikáte již dlouhou dobu, firma šlape, máte zvládnutý online, návštěvy na webu jsou na příjemné výši a tržby se hrnou, tak to jednoduše zkuste. Sám jsem četl několik knih, ve kterých jsem 95% věcí dávno znal. ALE stačila jediná věta, jediná nová, silná myšlenka, jediný aha-moment, abych něco změnil, přetransformoval a vylepšil.

🤔

V rámci promo akce, kde představuji novou knihu i členskou sekci, je kniha Můj první byznys v elektronické podobě, společně s přístupem do členské sekce na jeden rok v jednom balíku, za 799 Kč vč. DPH. Po ukončení promo akce bude možno koupit samostatně e-knihu sice za 299 Kč s DPH, ale členská sekce na rok bude samostatně stát 1999 Kč s DPH. Případně to opět půjde koupit v balíčku (e-kniha + členská sekce na jeden rok) za 1999 Kč s DPH. Tato aktuální cena 799 Kč za celý balíček je tedy velmi výjimečná a nikdy se nebude opakovat.

🤔

K dispozici je za promo cenu je 150 míst v členské sekci a 150 ks e-knihy. Může se to vyprodat za týden nebo za měsíc. Proto bych neváhal. Také z tohoto důvodu někdy běží u promo akce odpočet. Chceme v členské sekci ty, kteří vědí, že se v podnikání i v životě chtějí opravdu posunout dál a jsou ochotni za tak skvělou příležitost zaplatit „symbolických“ 799 Kč bez zbytečného váhání. Za tyhle peníze tak kvalitní obsah na stříbrném podnose v podobě knihy a videí v členské sekci nemá obdoby. Ten, kdo si to nechá utéct, má zkrátka smůlu...

🤔

Knihu Můj první byznys není možno srovnávat cenově s klasickou knihou s podobným počtem stran. Nejsou to povídky pro pobavení a ani román. Je tam know-how a informace, které nejsou pro každého. Úspěšní podnikatelé si chrání své know-how a své postupy. Nepotřebuji, aby informace z knihy znal každý. Je to zejména pro ty, kteří opravdu chtějí a informace z knihy opravdu aplikují. Není to čtení pro povrchové pobavení, ale k transformaci a rozpohybování procesů v byznyse i životě.
Proto je cena trochu vyšší než u klasických knih podobného rozsahu.

🤔

Všechno vysvětluji lidově hovorovým způsobem, snažím se vymanit složitostem a odborným termínům, případně je vysvětluji. Všechno probírám ve videích, kde uvádím příklady z praxe. Nečtu poučky z učebnic, ale říkám, jak to chodí v realitě podnikání na základě mých 10-letých zkušeností. Kniha Milionová otázka má sice odbornější části, avšak píši je volnou formou, jako bych vám to vysvětloval u kafe. 😊

🤔

Ano. Začátkem října 2019 se vytiskne prvních pár setů.

🤔

Kdyby náhodou k tomuto došlo, pak stačí napsat. Máte 30-denní lhůtu od zaslání knihy a přístupu do členské sekce na zažádání o vrácení peněz zpět. Nechci držet peníze nikoho, komu nijak nepomůžu nebo v něčem neinspiruji.

🤔

Zeptejte se! Napište na facebook podnikáním ke svobodě zprávu nebo mně do e-mailu: sasa@podnikanimkesvobode.cz  
Program Podnikáním ke svobodě (PkS) dělám jak nejlépe dovedu a na základě vašich dotazů se ještě více zdokonaluje. V rámci členské sekce se dotazy, připomínky a nejasnosti probírají na webinářích a extra videích pro tyto případné nejasnosti určené.

Na stručnější dotazy jsem pak schopen odpovědět na výše zmíněném e-mailu nebo Facebooku. 🤓