Pojďte konečně začít pracovat na svém! 🍾

Už žádné výmluvy, žádné strachy a předsudky.

Chcete realizovat své sny nebo pracovat na snech druhých navždy?

Čas, kdy je nutno začít realizovat své vysněné podnikání je právě teď.

Co můžete udělat právě teď ?

 

Minimálně se můžete rozhodnout, že to chcete a že to zrealizujete.

Neoblomným rozhodnutím to všechno začíná. Vizualizaci hotového projektu  pak přeměníte v realitu. Jste ochotni začít pracovat ne své vizi? Ano?

Pak právě s vámi se rád podělím o know how z dekády úspěšného podnikání.

 5 věcí, kterými vás má kniha obohatí:

☞ Začnete měnit to, co nosíte v hlavě na hodnotu.

☞  Odbouráte zažité mýty a obavy spojené s podnikáním.

 ☞ Poznáte od základu, jak funguje e-komerce 21.století.

☞ Postupy a tipy využijete v infopodnikání, ale i v každém běžném podnikání.

☞ Poznáte tajemství efektivního podnikání, které můžete aplikovat i do každodenního života.

Nahlédni dovnitř...

Inspirace

Know-how

Příběhy

150 stran inspirace jak nastartovat nebo vylepšit vaše podnikání!

Kdo že knihu napsal?

Alexandr Fryč
(autor a podnikatel)

"Daň za to, že podnikání zkusíte a třeba neuspějete nemusí být vždy větší, než jste schopni dát. Horší je nosit nápad v hlavě a vzít si jej do hrobu."

Náhled do obsahu knihy

Veronika Matysová

(Odstartujte svoji knihu)
Výborná kniha pro všechny, co zvažují začít s (online) podnikáním. Po přečtení kapitoly zdarma jsem myslela, že v knize už nemůže být nic lepšího (dokonce jsem Alexovi doporučovala, ať si ji „nevyplýtvá“ zdarma!). To jsem se ale spletla. Kniha je plná „aha“ momentů. Velmi mě obohatila, a to jsem už na toto spoustu knih přečetla, protože se sama chystám s online podnikáním začít. Alexe jsem předtím neznala, ale stali se z nás kamarádi a velmi si toho vážím. Můj první byznys rozhodně doporučuju!

Ukázka příběhů těch, kteří již proměnili své vášně a vědomosti v úspěšné podnikání

Lucie Strnadová

(Poznej víc než turista)
...Heslo “lepší nedokonalé něco, než dokonalé nic” mám na nástěnce do teď. Vylepšování probíhalo až za pochodu, po spuštění prodeje.

Kateřina Fantová

(e-shop a online kurzy pletení)
...Chcete-li cokoli prodávat na internetu, musíte mít chuť učit se o tom vše a ideálně to milovat. Musíte se odlišovat. Nejlíp nadšením pro věc, protože s tím to všechno souvisí.

Marek Beneš

(Výchova psů)
...Také můj případ je důkazem toho, že člověk, ačkoliv o problematice neví vše, může začít podnikat a něco dělat.

Chece se mě na něco zeptat?

Napište sms ve tvaru \"PKS\" na můj mobil 773 835 592 a zavolám vám.

Varianty objednávky:

Často kladené dotazy

V členské sekci na Podnikáním ke svobodě i v knize Můj první byznys se soustředím především na ty, kteří s podnikáním
či online byznysem začínají
nebo před svým rozhodnutím „jít či nejít do podnikání“ chtějí nasbírat co nejvíce informací, aby se mohli rozhoupat. Nemusíte mít dřívější znalosti ani zkušenosti. Můj online kurz i kniha to bere hezky od začátku.

Pokud podnikáte již dlouhou dobu, firma šlape, máte zvládnutý online, návštěvy na webu jsou na příjemné výši a tržby se hrnou, tak to jednoduše zkuste. Sám jsem četl několik knih, ve kterých jsem 95% věcí dávno znal. ALE stačila jediná věta, jediná nová, silná myšlenka, jediný aha-moment, abych něco změnil, přetransformoval a vylepšil.

Proč kniha tolik stojí?

Knihu Můj první byznys není možno srovnávat cenově s klasickou knihou s podobným počtem stran. Nejsou to povídky pro pobavení a ani román. Je tam know-how a informace, které nejsou pro každého. Úspěšní podnikatelé si chrání své know-how a své postupy. Nepotřebuji, aby informace z knihy znal každý. Je to zejména pro ty, kteří opravdu chtějí a informace z knihy opravdu aplikují. Není to čtení pro povrchové pobavení, ale k transformaci a rozpohybování procesů v byznyse i životě.
Proto je cena trochu vyšší než u klasických knih podobného rozsahu.

V rámci aktuální promo akce je společně s přístupem do členské sekce na jeden rok v jednom balíku, také kniha Můj první byznys
v elektronické a knižní podobě, za 2.999 Kč vč. DPH. Po ukončení promo akce bude tento balíček (kniha plus členská sekce na jeden rok) stát 4.999 Kč s DPH. Tato aktuální cena 2.999 Kč za celý balíček je tedy velmi výjimečná a nikdy se nebude opakovat.

K dispozici je za promo cenu je v členské sekci jen 50 míst. Může se to vyprodat za týden nebo za měsíc. Proto bych neváhal. Také z tohoto důvodu někdy běží u promo akce odpočet. Chceme v členské sekci ty, kteří vědí, že se v podnikání i v životě chtějí opravdu posunout dál a jsou ochotni za tak skvělou příležitost zaplatit „pouhých“ 2.999 Kč bez zbytečného váhání. Za tyhle peníze tak kvalitní obsah na stříbrném podnose v podobě knihy a videí v členské sekci nemá obdoby. Ten, kdo si to nechá utéct, má zkrátka smůlu...

Všechno vysvětluji lidově hovorovým způsobem, snažím se vymanit složitostem a odborným termínům, případně je vysvětluji. Všechno probírám ve videích, kde uvádím příklady z praxe. Nečtu poučky z učebnic, ale říkám, jak to chodí v realitě podnikání na základě mých 10-letých zkušeností. Kniha Můj první byznys má sice odbornější části, avšak píši je volnou formou, jako bych vám to vysvětloval u kafe. 😊

Ano.

Kdyby náhodou k tomuto došlo, pak stačí napsat. Máte 30-denní lhůtu od zaslání knihy a přístupu do členské sekce na zažádání o vrácení peněz zpět. Nechci držet peníze nikoho, komu nijak nepomůžu nebo v něčem neinspiruji.

Zeptejte se! Napište na facebook podnikáním ke svobodě zprávu nebo mně do e-mailu: sasa@podnikanimkesvobode.cz  
Program Podnikáním ke svobodě (PkS) dělám jak nejlépe dovedu a na základě vašich dotazů se ještě více zdokonaluje. V rámci členské sekce se dotazy, připomínky a nejasnosti probírají na webinářích a extra videích pro tyto případné nejasnosti určené.

Na stručnější dotazy jsem pak schopen odpovědět na výše zmíněném e-mailu nebo Facebooku. 🤓

Sledujte náš Facebook a mrkněte aspoň občas do e-mailu pokud jste zanechal/a kontakt! Určitě budou. Pokud byste mě chtěli osobně na kafíčko, pak je to o individuální domluvě. Nebojte se napsat na e-mail nebo na Facebook.

🤔