Vítejte v Členské sekci!

Zde se můžete přihlásit. Pokud zatím nemáte přístup, ve videu vysvětlím
jak jej můžete získat a co pro vás chystám.

Po zakoupení členské sekce se zde můžete přihlásit. Videa a návody budu přidávat postupně. 

Co pro vás v členské sekci chystám?

Ahoj 🙋‍♂️

Rád bych vás pozval do Členské sekce!

Celý tento projekt Podnikáním ke svobodě vznikl proto, že se v podnikatelském světě cítím jako ryba ve vodě a velmi mě baví všechna témata kolem této problematiky. Nyní vidím své poslání a vášeň v tom, že chci sdílet všechno, co jsem se naučil od roku 2009, co podnikám sdílet a to se všemi, kdo jsou na své cestě k podnikání a myslí to vážně, ale také s těmi, kdo se chtějí dozvědět něco nového a mít k dispozici ucelené informace z první ruky. Z tohoto motivu vznikla kniha Milionová otázka a tato Členská sekce.

V Členské sekci se probírají detailněji kapitoly z mé knihy, ale hlavně spousta jiných témat, která se určitě mnohem lépe pochopí z videí a ukázek.

Víte, podnikání není jen o tom mít perfektní web, mít zmáknuté sociální sítě a techniku online marketingu či info-podnikání.

Na pozadí podnikání se musí řešit i věci legislativní, účetní a finanční. A také o těchto věcech se bavím v Členské sekci. Hlavně vše vysvětluji na základě toho, jak to již 10 let skutečně dennodenně žiji a jak to řeším se svou účetní a ne tak, jak se to píše poučkami v učebnici, ze kterých je člověk úplně „v lese“...

Kromě témat a videí, které točím ve studiu, jsou součástí Členské sekce také webináře, kde odpovídám na dotazy.

Jaký mají styl má videa můžete vidět třeba nyní nebo se mrkněte do sekce Videa, kterou najdete v horním menu. Tam je ochutnávek zdarma a hodnotných informací víc než dost. 😊

Přístup do Členské sekce získáte přes akční tlačítko, které Vás přesměruje na prezentační stránku, kde si ji můžete zakoupit.

👉 Společně s Členskou sekcí získáte také knihu Milionová otázka v elektronické podobě.